top of page
l-serie.png

L - SERIE

Teplotní pojistka a regulátor řady L ( L10, L50)

Teplotní pojistky různých provedení. Pojiskta při vybavení automaticky otevře a  obvod připojeného zařízení při překročení jmenovité spínací teploty se rozepne. Při vybaveví musí být vyměněn jako celek

Pojistky řady L10 jsou charakterizovány přesným vypínacím profilem. Malé balení již obsahuje izolační pouzdro a izolované vodiče - klasický produkt připravený k připojení.

L10 může být provozován až do 8A, ale je také často používán jako generátor signálu. Jejich rozmanitost je charakterizována tak, že kromě standardní konfigurace je k dispozici také mnoho návrhů specifických pro zákazníky, které optimalizují integraci do aplikace.

Teplotní pojistky řady L50 jsou velmi robustní jednotky, které pokrývají širokou škálu teplot a proudů. Jsou také napěťově izolované a nabízejí snadno integrovanou jednotku díky svému holistickému provedení s pouzdrem, kabely a v případě potřeby zásuvnými konektory.

I přes velmi nízké přechodové odpory je třeba uvažovat o možném samoohřevu ve fázi návrhu v aplikacích s vysokými proudy.

Charakteristika

     - Malé, kompaktní pouzdro
     - Prachotěsná a napěťově izolovaná verze
     - Návrh variant zákazníků
     - "Připraveno na plugin"

 

Funkce:

   - Ochrana před přehřátím
   - Signální kódovač
   - Přímé vypnutí
  

Použití:

     Ponorné ohřívače
     Kávovary
     Kotel
     Skladování teplé vody
     elektrický. nástroje
     Ledničky
     Domácí technika
     Požární ochrana

L10, L50 - Serie - Varianty provedení

Výborně! Zpráva byla přijata.

l-serie.png
bottom of page