Ochranné tepelné spínače

Produkty tepelné ochrany 00
Produkty teplotní a proudové ochrany nachází uplatnění zejména v elektrotechnickém průmyslu, automobilovém průmyslu, domácích spotřebičích, zdravotnictví, elektronice.

Více informací zde

Vestavné termostaty

Vestavné termostaty 00
Vestavné termostaty slouží k regulaci teploty a proudu, zejména v domácích spotřebičích (žehličky, fritézy, vařiče, grily), ale také v průmyslových zařízeních.

Více informací zde

Pokojové termostaty

Termostaty pokojové 00
Tradiční a osvědčené pokojové termostaty určené pro regulaci vytápění. Pokojové termostaty mají jednoduché ovládání a díky mechanickému principu se na nich nemá co rozbít.

Více informací zde

Kapilární termostaty

kapilarni
Kapilární termostaty jsou určeny pro regulaci a udržování zadané teploty v rozsahu оd -30°C dо 400°С. Typickými příklady aplikace kapilárních termostatů jsou: chladničky, mrazničky, bojlery, elektrické sporáky.

Více informací zde

7 důvodů proč si vybrat výrobky Microtherm

1.       Záruka výměny nefunkčního výrobku do 10 let od zakoupení 1)

2.       Odeslání vašeho zboží do 72 hodin od našeho přijetí objednávky 2)

3.       Objednávky přijímáme 24 hodin denně 3)

4.       Certifikáty s platností pro celý svět 4)

5.       Hot-line na technickou podporu do 48 hodin 5)

6.       Mezinárodní technická podpora díky síti MICROTHERM International Cooperation

7.       Více než 80 000 000 prodaných výrobků v oblasti tepelné ochrany ve střední a východní Evropě za posledních 10 let.


1) V případě nefunkčnosti výrobku v době do desti let od zakoupení, Vám bezplatně  poskytneme ekvivalent, který bude aktuálně k dispozici. Platí pro řady B, F, T.
2) Platí pro pojistky řady B, F, T v teplotách od 80 do 130°C v množství do 1000ks, s vodičem L300, L310, L320 a izolací U112, U174, U198, U250, U253, U254. Platí v pracovních dnech,
3) Platí pro písemné objednávky v pracovních dnech dle kalendáře ČR, zaslané na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. či faxem
4) Prostřednictvím našich obchodních zástupců v Ruské federaci, v Bělorusku a na Ukrajině dokážeme zajístit uvolnění našich výrobků do volného oběhu.  
5) Platí pro pracovní dny.

Připravujeme pro Vás e-book: JAK SI SPRÁVNĚ VYBRAT PRODUKT TEPELNÉ OCHRANY

NAŠE ZÁRUKY PRO VÁS

Po dobu prodloužené záruční doby dvou let* Vám zaručujeme:

  • Stálost parametrů Vámi vybraného výrobku v hodnotách uvedených v katalogu
  • Stálost barevného provedení
  • Zaslání certifikátů UL, VDE, CSA (na vyžádání )
  • Odborné konzultace k provozním otázkám použití našich komponentů - naše péče o Vás okamžikem prodeje nekončí, ale začíná. Zákazníkům s ročními odběrovými množstvími nad 1000 ks poskytujeme na přání a v nezbytných případech výjezd našeho technika.
  • Pomoc při zprostředkování odprodeje nadbytečného množství komponentů ze skladu (nabídka Vašich přebytků ostatním zákazníkům v síti Microtherm International Cooperation).

 *Zákazníkům s IČ poskytujeme záruku nad rámec zákonné odpovědnosti za vady dle obchodního zákoníku, která je jinak 6 měsíců. V rámci záruky poskytujeme výměnu či opravu zboží.

REFERENCE

Mezi spokojené zákazníky MICROTHERM patří úspěšné firmy  s mezinárodním renomé, jako např.:

Audi, Ametek Air Technology, Premier Farnell UK, Rapid Electronic, GEA Searle Ltd., No Climb Product Ltd., Phillips, Optikinetics Ltd., LED Flood Lights, Magstim, TRIDAC, OTIS, Schindler, Lenze, DIGI-Key, Lucas TVS, Salzer, Hirect, Sidwal, Kischore Pumps, Electrotherm, Lubi Pumps, Converteam/Gamesa, Delong, Toyota, Bosch, Miele, Ebm Papst, DeLonghi, Vorwerk, Stiebel Eltron, Stego, SEB Group, Tefal, Simplastic, Thermobaby, Legrand, FANTRONIC, Bubendorf, Krampouz, Eichenauer (PSA Group), Ziehl-Abegg, Fenix, KAMAZ a další.